הסיפור שלנו

מדוע אנו משקיעים במזון יבש איכותי לכלבים כבר למעלה מעשרים שנה? כי עבורנו, רק הטוב ביותר הוא מספיק טוב. גם אתם רוצים רק את הטוב ביותר עבור חברכם הנאמן בעל ארבע הרגליים, וכלבים מאושרים פירושם בעלים מאושרים.

איך הכל התחיל

לפני שבעים שנה וארבעה דורות, משפחת דפרה מבארנם (בלגיה) הקימה מפעל לייצור מזון לבעלי חיים באיכות גבוהה. הם המשיכו לרדוף אחרי התשוקה שלהם ועברו להכנת מזון לחיות מחמד. כיום, Group Depré שייכת לטופ של מערב אירופה בכל הנוגע לייצור מזון לחיות מחמד. למעשה, ניתן למצוא את המוצרים שלנו בכל רחבי העולם.

EURO PREMIUM הוקמה בשנת 1998, נוסדה מתוך האמונה שלמזון איכותי יש תפקיד גדול בשמירה על בריאות הכלבים האהובים שלנו.

תשוקה לתזונה

הקשר הייחודי בין אנשים וחיות מחמד מעורר בנו השראה להכין מזון המספק את הטיפול הטוב ביותר לכלבים. הדבר מתורגם – בין היתר – למזון בעל תכולת בשר גבוהה וללא גלוטן, דגנים או צבעים וטעמים מלאכותיים. התזונאים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם וטרינרים ומומחים. אנו שואפים תמיד להפוך את מזון הכלבים EURO PREMIUM למזון הבריא ביותר לחיי כלב ארוכים ופעילים.

איכות גבוהה

אנו מאמינים שניתן למנוע את רוב הבעיות הבריאותיות של כלבים על ידי מתן תזונה מיטבית ומאוזנת. אנחנו לא מתפשרים על איכות המרכיבים. אנו מוצאים את חומרי הגלם שלנו באופן מקומי במידת האפשר, והמפעל החדיש שלנו שם את ההיגיינה, הקיימות ובקרת האיכות במקום הראשון.

הקדשה

אנשים רבים בצוות שלנו הם בעלי כלבים בעצמם, ולכן אנו מודעים לחשיבותם של הכלבים בחיינו. יתרונות בריאותיים גלויים כגון חיוניות בכל שלבי החיים, פרווה מבריקה ופעילות תקינה של מערכת העיכול חשובים לא פחות מטעם טעים ומזון המספק אנרגיה בשפע.

אושר

קיים קשר מיוחד בין אנשים וחיות המחמד שלהם, שאנו מודעים לו היטב. אנחנו אוהבים את חיות המחמד שלנו ורוצים שהן יהיו מאושרות. רק הטוב ביותר מספיק טוב עבורם. המטרה שלך היא המטרה שלנו, כי כלב מאושר הוא בעלים מאושר.

עוד טיפים, חדשות ועצות תזונתיות?

הירשם לניוזלטר שלנו. 

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות

  יורו פרימיום

  יורו פרימיום ישראל – מזון לכלבים

  חיפוש

  תפריט

  רישום לדיוור

  הירשמו לקבלת מבצעים